Dropdown Attributes (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Required
he: נדרש

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: String
he: מחרוזת

en: Please select
he: נא לבחור

en: Dependencies
he: תלויות
