uc_dropdown_attributes (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Required
pl: Wymagane

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: String
pl: Napis

en: Please select
pl: Wybierz

en: Dependencies
pl: Zależności
