Dropdown Attributes (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Required
ar: ضروري

en: OK
ar: موافق

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: String
ar: المقطع

en: Dependencies
ar: المتطلبات
