Dropdown Attributes (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: OK
is: Í lagi

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: String
is: Strengur

en: Please select
is: Veljið
