Dropdown Attributes (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Required
lt: Privalomas

en: OK
lt: Gerai

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: String
lt: Eilutė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
