Dropdown Attributes (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Required
tr: Zorunlu

en: OK
tr: Tamam

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: String
tr: Dize

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
