uc_dropdown_attributes (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Required
bg: Задължително

en: Save
bg: Запази

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: String
bg: Стринг
