uc_dropdown_attributes (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Required
cs: Povinné

en: Save
cs: Uložit

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: String
cs: Řetězec

en: Please select
cs: Prosím vyberte

en: Dependencies
cs: Závislosti
