Dropdown Attributes (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
hr: Atribut

en: Required
hr: Nužno

en: Save
hr: Spremi

en: OK
hr: U redu

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: String
hr: Struna

en: Please select
hr: Molimo odaberite
