uc_dropdown_attributes (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Required
ja: 必須

en: Save
ja: 保存

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: String
ja: 文字列

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Choose
ja: 選択

en: Please select
ja: 選択してください

en: Dependencies
ja: 依存関係
