uc_dropdown_attributes (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Required
kk: Қажетті

en: Save
kk: Сақтау

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: String
kk: Жазба жолы
