uc_dropdown_attributes (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Required
ku: پێویستە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: OK
ku: باشە

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Choose
ku: هەڵبژێرە
