Dropdown Attributes (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Required
fa: اجباری

en: Save
fa: ذخیره

en: OK
fa: موافقت

en: String
fa: رشته

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
