Dropdown Attributes (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Required
ru: Обязательно

en: Save
ru: Сохранить

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: String
ru: Строка

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Choose
ru: Выбрать

en: Please select
ru: Пожалуйста, выберите

en: Dependencies
ru: Зависимости
