uc_dropdown_attributes (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
et: Omadus

en: Required
et: Kohustuslik

en: OK
et: Olgu

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: String
et: Sõne

en: Please select
et: Palun vali

en: Dependencies
et: Sõltuvused
