uc_dropdown_attributes (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Required
fi: Pakollinen

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: String
fi: Merkkijono

en: Please select
fi: Valitse

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
