Dropdown Attributes (7.x-1.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: OK
ml: ശരി

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്
