uc_dropdown_attributes (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Required
uk: Обов’язкове

en: OK
uk: Гаразд

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: String
uk: Рядок

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Brass
uk: Латунь
