Dropdown Attributes (7.x-1.8) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Required
de: Erforderlich

en: Header
de: Kopfzeile

en: This field is required.
de: Diese Feld ist erforderlich.

en: Please select
de: Bitte auswählen

en: Depends on
de: Abhängig von

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten
