uc_dropdown_attributes (7.x-1.8) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Required
es: Obligatorio

en: Header
es: Encabezado

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: Please select
es: Seleccione por favor

en: Depends on
es: Depende de

en: Dependencies
es: Dependencias
