uc_dropdown_attributes (7.x-1.9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Required
pl: Wymagane

en: Header
pl: Nagłówek

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Please select
pl: Wybierz

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Saved :name
pl: Zapisano: name
