Dropdown Attributes (7.x-1.15) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Required
et: Kohustuslik

en: Header
et: Päis

en: OK
et: Olgu

en: Please select
et: Palun vali

en: Dependencies
et: Sõltuvused
