Dropdown Attributes (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
pt: Atributo

en: Required
pt: Obrigatório

en: Save
pt: Guardar

en: This field is required.
pt: Este campo é obrigatório.

en: String
pt: Expressão

en: Choose
pt: Escolher

en: Please select
pt: Por favor, selecione

en: Dependencies
pt: Dependências
