Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: User
ca: Usuari

en: Not found
ca: No trobat

en: Card Number
ca: Número de targeta

en: Expiration
ca: Venciment

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Not defined
ca: No definit

en: Type: @type
ca: Tipus: @type
