Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Enabled
pl: Włączone

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Match
pl: Pasuje

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Not allowed
pl: Niedozwolone

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Not defined
pl: Niezdefiniowane

en: No Match
pl: Nie pasuje

en: Authorization failed
pl: Błąd autoryzacji
