Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: User
uk: Користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Match
uk: Збігається

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Unknown Error
uk: Невідома помилка

en: Not allowed
uk: Не дозволені

en: Communication error
uk: Помилка зв'язку

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Not defined
uk: Не визначено

en: No Match
uk: Не збігається

en: Not Processed
uk: Не оброблений

en: Should have been present
uk: Мав бути присутній

en: Issuer unable to process request
uk: Емітент не здатний обробити запит

en: Authorization and capture
uk: Уповноваження і списання

en: Authorization only
uk: Тільки уповноваження

en: Type: @type
uk: Тип: @type

en: Authorization failed
uk: Спроба розпізнавання зазнала невдачі

en: Name on card
uk: Ім'я на картці
