Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Enabled
ur: فعال

en: Error
ur: خرابی
