Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Error
hi: त्रुटि

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप
