Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Not found
hy: Չի գտնվել
