Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška
