Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Error
cy: Gwall

en: Card Number
cy: Rhif y cerdyn

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd
