Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Error
fil: Mali
