Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Not found
hu: Nem található

en: Card Number
hu: Kártyaszám

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Match
hu: Egyezik

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Unknown Error
hu: Ismeretlen hiba

en: Communication error
hu: Kommunikációs hiba

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Not defined
hu: Nem meghatározott

en: No Match
hu: Nincs egyezés

en: Not Processed
hu: Nincs feldolgozva

en: Should have been present
hu: Jelen kellett volna lennie

en: Issuer unable to process request
hu: A kibocsátó nem tudja feldolgozni a kérést

en: Authorization and capture
hu: Meghatalmazás és rögzítés

en: Authorization only
hu: Csak azonosítás

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
hu: A Non-US bankok nem támogatják az AVS-t.

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
hu: A cím nem helyes, de a 9 számjegyű irányítószám helyes.

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
hu: A cím nem helyes, de az 5 számjegyű irányítószám helyes.

en: Date added
hu: Hozzáadás dátuma
