Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Match
lv: Atbilst

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Not defined
lv: Nav definēts
