Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Card Number
mr: कार्डचा क्रमांक
