Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Card Number
tr: Kart Numarası

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Not defined
tr: Tanımlı değil
