Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Enabled
am: ንቁ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት
