Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Enabled
fa: فعال

en: User
fa: کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Card Number
fa: شماره کارت اعتباری

en: Expiration
fa: انقضا

en: Match
fa: مطابق است

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: No Match
fa: تطابق ندارد

en: Not Processed
fa: پردازش نشده

en: Should have been present
fa: باید حاضر می بود
