Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Card Number
fi: Kortin numero

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Duplicate
fi: Monista

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Not defined
fi: Ei määriteltynä

en: Not Processed
fi: Ei käsitelty

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
fi: Lähiosoite ei sopinut, mutta viisinumeroinen postinumero sopii.
