Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Not defined
gu: વ્યાખ્યાયિત નથી
