Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Enabled
id: Aktif

en: User
id: Pengguna

en: Error
id: Kesalahan

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Credit card
id: Kartu kredit

en: Not defined
id: Tidak terdefinisikan
