Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა
