Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ
