Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа
