Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि
