Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Enabled
pt: Ativado

en: User
pt: Utilizador

en: Error
pt: Erro

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Card Number
pt: Número do Cartão

en: Expiration
pt: Expirar

en: Match
pt: Coincidente

en: Duplicate
pt: Duplicar

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Not defined
pt: Não definido
