Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு
