Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: User
te: వాడుకరి

en: Error
te: సమస్య
