Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: User
vi: Người dùng

en: Error
vi: Lỗi

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Card Number
vi: Số thẻ

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng
