Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró
